Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor kezdenek párosodni a...

Mikor kezdenek párosodni a galambok? Akkor amikor búgnak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted ezért írtam már le 1x ? :DDD hogy aztán megint megkérdezd :D
2017. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor a fiú galamb szalad a lány után és a lány kicsit fut először előle, akkor udvarol. Amikor látod, hogy csőröznek, csókolóznak egymással (csőr a csőrben), az már a párosodásra való felkészülés, ami után ráugrik valamelyik a másik hátára. A lány is szokott felül lenni és a fiú is. Egyensúlyozik a másik hátán és csapkod a szárnyával, ezzel egyensúlyozva, befordítja a felül lévő a rarktollát a másik felé féloldalra és a másik is befordítja felé, aztán megtörténik a spricc.


Nekem van fiú galambom és még kicsi korában nem tudtam miért nézi ki magáak a kezem ujjait és a lábamat ugyanígy és szeretett rajta egynsúlyozni, aztán csapkodott a szárnyával és töröltettel le magamról a madár"tejet". :)

Azóta már nagyfiú lett és hozott magának párt és azzal gyakorolja havonta kb egy hétig tíz napig is a dolgot, hogy azután a lánnyal felváltva gondozzák a tojást. Érdekes, hogy felváltva ülnek rajta. Beosztották maguknak. A lány ül rajta éjszaka kb délig, egy óráig. Utána helyet cserélnek a fiúval és a lány estefelé tér vissza megint felváltani a fiút.

2017. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszonom szépen!
2017. febr. 22. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2017. febr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!