Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Milyen gyorsan tud futni egy csirke?

Átlagosan kb milyen gyors?

20-30km/h van?

Mennyit tud repülni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csirke, állat, madár, futás, repülés, menekülés

2017. márc. 1. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
Olyan 10-el max.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. márc. 1. 18:49 Privát üzenet
Nem túl gyors szóval egy ember utoléri,ha egyenesen fut,de kanyarogni szokott így kissé nehezebb elkapni :) Kb 20km/órára tippelek. Repülni folyamatosan azt nem tud,csak adott pontra reppenni ,pl 2 méter magas kerítésre is felrugaszkodik ,ha nincs vágva a tolla és nem nagyon hízott. Repülni ha nagyon megijed, és hajkurásszák akkor tud kb 5-8 métert 1 méter magasság körül,aztán leesik ,elfárad a szárnya és fut inkább.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. márc. 1. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

# 3/3Időpont 2017. márc. 1. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kaja akkor is hasznosul normálisan, ha gyorsan kell ennem? Például ha csak 5-10 percem van megenni egy adag csirke-rizst.
Csirkemellre van valami gyorsan elkészíthető, egyszerű, finom ötletetek?
Küldenétek nekem olyan csirke mellből készíthető ételeket amiket gyorsan, és fogyókúra alatt meg lehet csinálni?
Amikor betegek vagytok akkor mit kajáltok? Mert én képtelen vagyok csirke, rizst enni. Semmi étvágyam nincsen. Ilyenkor sokat vesztek? Tegnap óta már 0,5-1kg-val kevesebb vagyok....
Ki mit főz, eszik a tömegelés vagy diéta alatt? Kezdek kifogyni az ötletekből mert gyorsan megundorodom a kajáktól egy jó időre, gondolom nem csak velem van hogy a csirke- rizs már a hátamon jön ki.
Csirkemell elkészítése gyorsan-tápanyag gazdagon?!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!