Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jól érezné magát egy pennant...

Jól érezné magát egy pennant papagáj nálam?

Figyelt kérdés

Igazából én már egy tapasztaltabb madaras vagyok, voltak hullámosaim és nimfáim is. Mostmár úgy érzem egy nagyobb papagájjal is tudnék bánni. Egy családi házban tartanám, a kalitka mérete nem számít, mert csináltatnifogok neki, amekkora kell. Sokat tudnék vele foglalkozni, illetve a családtagok is, szinte egyfolytában. De nem ismerem annyira ezt a fajtát, csak azt hallottam könnyen barátkozik. Idővel szereznék neki párt is. Tudtok róla mondani valamit?Tényleg egy barátságos fajta?Esetleg hogy hol szerezhetném be őket?

A válaszokért pedíg már előre is hálás köszönetem!



2017. márc. 18. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jó információkat akarsz akkor lépj be a Papagájosok nevű facebook csoportba. Ott biztos fog neked valaki segíteni hiteles infókkal és saját tapasztalattal de nevet nem akarok írni.
2017. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!