Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Március elején költöztek a...

Március elején költöztek a madarak a fánkra. Mikor lesz végre egyszer csend?

Figyelt kérdés

Új lakásba költöztem télen, ahol van a kertben két fa, pont az ablakomnál, ahol alszom. Márciusban madarak költöztek ide, és nem kussolnak be. Hajnali 5-től este sötétedésig nem hagyják abba, néha napközben elmennek, de alkonyatkor és pirkadatkor mindig megy a zene, amire felkelek, mert még aludni sem hagynak. Ez megy már másfél hónapja.

Egész évben ez lesz ősz végéig, vagy valamikor bekussolnak?


Remélem ez csak egy átmeneti időszak, mert ha nem, akkor intézkednem kell valamit...



2017. ápr. 22. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint csak mínusz 20 fokban nem csicseregnek folyton, szóval nem, nincs átmeneti időszak.
2017. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én irigyellek, imádom a madár csicsergés! Nekem csak egy kisebb fa van az ablakomnál, de imádok arra kelni, hogy besüt a nap, és énekelnek a madarak.


Nos, amit tehetsz, - logikusan -, az az, hogy kivágod a fákat.

2017. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a természetet és a madárcsicsergést, de az egyik annyira hangos (és csak az az egy, már kivülről fújom a dalszövegét), hogy megőrjít.

Legszívesebben kinyírnám, de annyira magasan van, hogy nem is látom.

2017. ápr. 22. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy hangszigetelőbb ablakot. Az én szobám előtti fákon is ugrándozik kb 5 fajta madár, ha nem több, és nem hallom őket hangosan, csak ha kinyitom az ablakot.
2017. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyok, nem az enyém a lakás, úgyhogy sajnos nincs jogom ilyenekhez.
2017. ápr. 22. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább szólj állatvédőknek hátha el tudják máshol helyezni a madarakat, de ne bántsd őket!
2017. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak egy van, ami annyira hangos, hogy elviselhetetlen. És minden nap visszajön.


A többi madár zaja nem vészes.

2017. ápr. 22. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, és azt hogy gondoltad, hogy az állatvédők befogják a madarat? Hova vinnék? Egy madár nem egy kóbor macska, az egy vadállat, ráadásul repül, és ott él, ahol akar. Ha elviszik, jön másik...


Szerintem fekete rigóval gyűjt meg a bajod, azok elég hangosak, néha engem is idegesítenek.

Szerintem próbáld megszokni őket, esetleg szerezz be egy mű-ragadozómadarat az ablakodba, hátha távol tartja majd az énekeseket.

2017. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
slavia 630/31 és nem fog töbet csicseregni vagy airsoft.
2017. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az jó lenne. :D
2017. ápr. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!