Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Álarcos törpepapagájaink...

Álarcos törpepapagájaink vannak, ketten, egy kisfiú és egy kislány. Ha lesznek kicsinyeik megmaradnak egy kalitkába ha kirepülnek a fészekből?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük őket, de mivel olvastuk, hogy csapatban élnek arra gondoltunk vennénk még 2-4 darabot, viszont mi lenne ha inkább tojást raknának és a saját kicsinyeikből lenne a csapat?

2017. máj. 9. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira nem ismered a madarakat, hogy azt sem tudod, hogy nem "kisfiú", meg "kislány", és nem "kicsinyeik" vannak, hanem hím és tojó, fiókákkal. Nem vagy tenyésztő, így nem kéne felelőtlenül szaporítani őket.

Gondolom voilert is vennél, ugye? Mert remélem nem gondolod komolyan, hogy egy akkora kalitkában tarts 6 madarat, ami 2 papagájra van méretezve...

2017. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy okot adtam volna rá számodra, hogy ilyen hangnemben írj választ, de ha szerinted alapból suttyónak lenni oké hát legyen.


Én is jártam ötödikes bioszra, tudom, hogy hívják a madarakat, de kétlem, hogy szakszerűen kellett volna fogalmaznom, hiszen nem egy konferencián tartok előadást, csak egy kérdést tettem fel, amire végül is azon túl, hogy okoskodtál egy kört, feleslegesen nem adtál választ.

A ketrecük most sem két papagájnak való, bár nyilván akkora ketrecet nem tudok csinálni, hogy imitáljam az esőerdőt...

2017. máj. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!