Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem akar szaporodni a...

Miért nem akar szaporodni a hím sárgatorkú papagájom?

Figyelt kérdés
Van egy hímem és két nőstényem. A nőstényeken látszik, hogy szaporodnának, mert odúznak, de a hím nem akar velük konkrétan párosodni. Egy kifejlett kb 6-8 éves példányról van szó, a tojók is kb ennyi idősek. Az egyik már tojt egyszer egy tojást, ami nem kelt ki, és erre most rá több évre akarnak megint költeni és az egyik lerakott most tavasszal 6 tojást, de sosem láttam őket szaporodni. A másik tojó ott kotyog neki kint, ahogy a nimfák szoktak, de sosem akar szaporodni a hím. Arra gondoltam, hogy az odúban igen, de akkor kint miért nem, ha a tojók meg akarnak?

2017. máj. 29. 11:07
 1/1 A kérdező kommentje:
A tojó meg ott kotyog egy hónapja és gondolom azért mert szaporodni akar, de ott áll mellette, a tojó meg követi, a hím meg megy el onnan. Arra is gondoltam, hogy a tojások terméketlenek. Amikor legutóbb tojt, akkor is csak kínjába, nem voltak összeállva.
2017. máj. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!