Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám elűzni végleg a...

Hogyan tudnám elűzni végleg a harkályokat?

Figyelt kérdés
Van egy fa villanyoszlop a ház előtt és azt "fúrják" egész nap. Nem lehet aludni tőlük és ha elzavarom mindig visszajönnek. Valami megoldás?
2017. máj. 31. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szögesdrót?

Esetleg légpuska, de az ganajság.

2017. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:) füldugó!! a harkály nem védett..? itt is van, olyan szépek.
2017. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szögesdrót nem lenne rossz megoldás, de nem könnyű felmászni oda, főleg, hogy utcán van.

Füldugóval alszom és még akkoris hallom.

De gondolom nem maradnak ott örökké. Ma néztem meg és már elég mélyre beástak. Csak megunják egyszer nem?!

2017. máj. 31. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
..talán, ha rájönnek hogy üres..!:) ...akkor elhúznak..most van szezonja a harkálynak sokat látok én is..
2017. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem. :) Várok egy kicsit még, azután büntetek maximum. :D
2017. máj. 31. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg ha ara gondolsz hogy magyarország egyik természeti kincsét hallod és nem a huligánok sivalkodását akkor talán jobban bírsz aludni.
2017. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felesleges választ.
2017. jún. 1. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:

:D :D na igen..

Tényleg a füldugó, én étterem felett lakom ide indiaiak jönnek, busszal! gondolhatod. A légpuskán én is erősen gondolkodom :DDDD főleg éjfél után..

2017. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!