Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Reggel vigyem a macskat...

SOS! Reggel vigyem a macskat allatorvoshoz ha nem lesz uj kolyok, vagy varjak estig?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ket kolyok kozott 24 ora is eltelhet. Mashol olvastam, hogy 6 ora utan mar csaszar. A macskanak latszolag semmi baja, jol erzi magat az egyetlen kicsivel is jol banik. Viszont erzek meg benne kolykot, plusz egy macska ugye ritkan szuletik.

Ivartalanitasrol: 3 napja kerult hozzam, pont azert, hogy biztonsagban szuljon, ne egy kerti pottyantosba. Az oszi tuzeles elottre tervezem. Hamarabb nem tudtam magammal hozni. :/



2017. jún. 1. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy olyan orvost, akiben megbízol reggel, és kérdezd meg, mit tegyél.
2017. jún. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öszi tüzelés előtt ivartalaníts!

Egyébként a két kölyök között MAXIMUM 3óra tehet el...

2017. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eddig ismerosom macskajaval csak bunko lekezelo orvosokkal volt dolgunk, nem ismerek a varosban senkit csoportokban fogok erdeklodni, hogy kit erdemes hivni. Kozben az elso utan 10 orara jott a masodik hajnal 2:55-kor. Tapintasra ures a meh es azota is eltelt ugyebar 10 ora mar, es az etvagya is meg

jott.

Utolso: a kerdesem alatt irtam

2017. jún. 1. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak tökmindegy, csak nyomja a marketingszöveget, mint a gép, mert betanulta.


3-4 óra max a kölykök között, de ha problémás volt a dolog, csak meg kéne nézetni valakivel. Illetve, úgy látom, eléggé értesz hozzá, ha ki is tapintottad, tehát ha most nem viszed orvoshoz, akkor figyeld, hogy továbbiakban milyen a macska közérzete, és hogyan érzi magát, hogy viselkedik, nem lesz-e bágyadt, étvágytalan, kedvetlen, de akkor, ha gond lesz, az első jelnél futás az orvoshoz!


Amúgy rossz kategóriában van a kérdésed, a madaraknál. Én is mellékattintottam, úgy találtam meg.

2017. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan orvost hívj fel, akkor, akiről jó véleményeket írnak (nem baj, ha nem a lakóhelyeden van). vagy pl. az állatorvosi egyetemet?
2017. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!