Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért sír a páva?

Lex01 kérdése:

Miért sír a páva?

Figyelt kérdés
Van vagy 20 darab páva a szomszédunkban és napszakt független de csak nyáron keservesen sírnak, eléggé idegtépő.

2017. jún. 6. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem keserves sírás, hanem a pávának ilyen a hangja természeténél fogva, mint a tyúknál a kotkodácsolás.

Én filmben halottam először, azt hittem macskanyávogás.

2017. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az alaphangjuk nincs semmi probléma. Valóban idegesítőek, rokonaimnak van pár darab mert tanya féleségben élnek és ott én is hallottam. Hosszútávon valóban idegesítő, de aki ehhez hozzászokik már észre sem veszi.
2017. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maqjd megszokod, int a száélcsengőt. Ahogy a diszmórögögést és a kutyaugatást is meg lehet szokni. éín is megszoktam h a szomszéd japánkakasa már hajnal ötkör elkezd ordítani és nme tudtam aludni, de már tusdok, mint a bunda
2020. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!