Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Budapesten lehet csirkét tartani?

Budapesten lehet csirkét tartani?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak az válaszoljon aki tudja biztosra. Nem a belvárosra gondolok hanem külsőbb kerületekre. Fontos lenne! Köszönöm előre is!
2010. máj. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mert jön a Csirke kommandó és 12 év szigorítottat kapsz!
2010. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csirkét, sem lovat, sem tehenet... nem lehet. Csak ami a kisállat, macska, kutya kategóriába belefér...
2010. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha egy-két (tíz) pipi kapirgál az udvarodban, az nem hiszem, hogy bárkinek is gondot jelentene, de ha pld. több százat akarsz tartani, azt már nem lehet. (Ipari tartás).
2010. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak gondolom önkormányzati engedély kell rá. páromék a 18. kerben laknak Lőrincen, hallottam már kakast kukorékolni az utcában. meg kell érdeklődni.
2010. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, h nem lehet. Ha 10 tyúkocska kapirgál a kutyát sem zavarja, de egy kakasért ha feljelentik a szomszédok, megbüntethetik. Ha a szomszédokkal le van beszélve, nyílván nem jelent gondot, meg sok esetben amúgy sem szokták beköpni egymást, de hivatalosan nem lehet.
2010. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ismertem olyat is, aki a szag miatt perelt...
2010. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!