Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beteg-e a papagájom akkor, ha...

Beteg-e a papagájom akkor, ha a szárnyát nem csukja le és reszket?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kaptam kettő hullámos papagájt, viszont csak az egyik csinálja ezeket. Arra gondoltam, hogy az új hely miatt, viszont akkor a másik miért viselkedik normálisan?
2017. aug. 5. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, beteg.
2017. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7%
Lehet, hogy melege van. Akkor is így csinálnak. Ha van ventilátorod, akkor kapcsold be nekik, de ne túl közelről.
2017. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem melege van+fél.
2017. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is beteg és ha úgy van, akkor amíg orvos nem ad véleményt, jó lenne, ha a másik madártól elkülönítve tartanád, hátha fertőző a baj. Eszik-iszik? Vagy csak gubbaszt?

Nem tudsz kapcsolatba lépni azzal, akitől kaptad a papagájokat?

2017. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen eszik,iszik. Néha-néha repked de csak annyit, míg felül az ülőrúdra.
2017. aug. 5. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem akkor leszel okosabb, ha megnézeted orvossal. A másik papagájon látod, hogyan kéne viselkednie: dokinak mondd el, mit tesz a madarad, mit nem , aztán csak tud vmit mondani. Mi innen nem tudjuk megítélni, mi a baj.
2017. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben,azért köszönöm a válaszaitokat.😊
2017. aug. 5. 23:21
 8/10 anonim válasza:
92%
Mi újság a papagájjal?
2017. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezek a madarak nagyon kényesek és hozzáértés kell a rendes tartásukhoz.

Nem szabad őket ventilátorral fujatni mint ajánlotta azt valaki...


Elkülöníteni is teljesen felesleges mert egyhelyről valók, közös ketrecbe vannak szóval ha fertőző akkor réges rég elkapta a másik is.


Az orvossal való konzultálás a legjobb válasz csak azt is érdemes megemlíteni hogy az orvosok nagy része csak kuruzsol,tippel ha madár a páciens mert lényegi tudásuk nincs. Csakis madaras vagy egzotikus állat orvoshoz szabad fordulni de közülük is van aki nem ért hozzá. Nagyrészt Budapesten vannak hozzáértő dokik...

2017. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mostmár jól van.. vártunk még egy kicsit hátha javul, és így lett. Mostmár teljesen normális a viselkedése, eszik-iszik, folyamatosan dumál úgyhogy valószínű, hogy az új hely es az ijedtség volt a baj :)
2017. aug. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!