Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A cseresznye árthat a papagájo...

A cseresznye árthat a papagájoknak?

Figyelt kérdés
2 napja a papagájomnak adott az unokahúgom egy cseresznyét és mára az egyik tolla beszíneződött kékről hát majdnem hogy pirosra inkább ilyen lilás még de egyre pirosabb lesz. Még mielőtt jönnének az olyanok hogy "jaj az egy másik tolla biztosan" TUDOM hogy az volt mert felismerem mert az volt a leghosszabb és a sok piros között van!!

#papagáj #toll #cseresznye #kékből piros
2017. aug. 8. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom. Amikor cseresznyét szedtem, soha nem láttam papagájt a fán. Szerintem nem szeretik.
2017. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A cseresznyemagban hidrogén-cianid van ami elég rendesen mérgező
2017. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony ahogy az elottem levo irja az eleg mergezo a papagájnak...esetleg vidd el orvoshoz de ne emlitsd hogy cseresznyet evett mert mindennek el fog mondani...csak mond azt hogy kivizsgálás...es amugy találkozott a fa valami permetezo szerrel vagy valami ilyesmivel mert az is egy plusz ok hogy elvidd orvoshoz
2017. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem ette meg a magot?
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cseresznye húsától semmi baja nem lesz a papagájnak. Ha viszont a magot ette meg akkor lehet baja,de biztos nem a tolla fog elszíneződni. Vedlési időszak van. Lehet átvedlette a tollát. Egyébként milyen fajta papagáj?
2017. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!