Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a hullámos...

Mi lehet a baja a hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés

Nyár óta betegeskedik, sokszor kedvetlen, nem akar kijönni a kalitkából. Néha folyékony a széklete, és mintha nagyobb is lenne, mert sokszor ráznia kell a farktollát, régen ilyen nem volt. A múltkor vérzett a szárnya, nem tudjuk miért, valószínűleg valahová beütötte magát, de az is megfordult a fejemben, hogy magát sebezte meg.

A múltkor pedig elvesztette az egyensúlyát, miközben a rúdon ült és leesett. Sokszor úgy tűnik mintha remegne.

Mi igyekszünk felvidítani, kölest, almát meg répát adni neki, de egyébként mit kéne még tenni? Orvoshoz kéne menni?



2017. aug. 14. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Á, minek orvos, hagyd még szenvedni nyugodtan.
2017. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem b*szki, vidámparkba....

Te mit csinálsz, ha régóta szarul vagy? Nem orvoshoz mész?

Te jó ég....

2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, minek írnak egyesek válaszokat, ha nem tudnak tanácsot adni és még le is szólnak...

Talán volt okom rá, hogy nem vittem eddig...nem kell rögtön bunkózni

2017. aug. 14. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert felháborította őket a hozzáállásod, a saját madaradhoz, aki tőled függ. Betegen tartod és nem viszed orvoshoz.

Ha már egyensúlyproblémái vannak, a dolog elérhette az idegrendszerét.

Ilyen dolgokat itt hiába kérdezel, mert néha egy állatorvosnak is nehézséget okoz egy differenciáldiagnózis, nemhogy nekünk, laikusoknak, akik bár évtízedek óta madarakkal foglalkozunk-én- erre nem tudok mit mondani, a madarat nem láttam, tartási körülményeit nem ismerem..gyógyszert nem tudok adni, ezért beszélnek úgy ahogy. Az igaz hogy ez az ugatós letépemafejed reakció és a sértett anyázása válaszul eléggé jellemző az országra.

Felelős vagy érte! Foglalkozz vele, mert az élete tőled függ! Miért van az hogy kutyát macskát rögtön viszik az orvoshoz? A madarak túl kicsik hogy számítsanak?

2017. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyétek el Budapestre a SZIE-re vagy EXOPET-be. Ott vannak madarakhoz értő orvosok. Telefonon tudtok érdeklődni, időpontot kérni.


Ha felvidítani akarjátok akkor vegyetek neki végre egy párt hogy ne szenvedjen a magánytól. DE előbb orvos hogy meggyógyuljon.

2017. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem tudunk tanácsot adni, nem vagyunk állatorvosok. Nyár óta beteg az a szerencsétlen, és még csodálod, hogy felháborodtunk? Csak nézed ahogy szenved, eszedbe se jutott eddig, hogy létezik az orvos, vagy mi? Egyértelműen látod, hogy baja van, te meg "igyekszel felvidítani". Sámánt nem hívtál esetleg?

Kettes voltam.

2017. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!