Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most a hullámosom kezd megszokni?

Most a hullámosom kezd megszokni?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves hullámosom már másfél hónapja. Már eszik a kezemböl rászáll a hajamra nyugodtan rálép a kezemre amikor csak akarom több órákat tölt a gépem mellet fütyülgetek neki is nagy nehezen utánozza is (nem egyböl de szokta...)nos a kérdésem az, hogy hozzá érek is csipked nagyon ritkán tudom simogatni a fejét fe ha megunta csipogással fűszerezve csipni akar... mit tegyek, hogy bizalmat keltsek benne? (Sokat probálkozzak? magokkal tereljem el a figyelmét?)

#papagáj #Hulllámos papagájom #kézhez van szoktatva vagy nem?
2017. aug. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Papagájokat NEM simogatunk. Nekik nem azt jelenti mint az embernek, nem érti miért csinálod... emiatt nem is akarja.


Ha ennyire megszelídítetted akkor éppen ideje hogy vegyél neki egy párt. Szüksége van rá. Ha hím lehet a másik is hím. És majd a fajtársa megérinti őt úgy és annyit amennyi természetes nekik az udvarláshoz,párkapcsolatépítéshez...

2017. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel sokat segítettél igy is gondoltam, hogy megszokja a kezem is utána veszek neki egy párt! Én szerintem tul sokat vártam el nem volt sok dolgom papagájokkal ezért is fordultam a ide...
2017. aug. 18. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Max a fejét taperold, a többi részt nem szeretik!
2018. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!