Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacsa + tó = pocsolya?

Kacsa + tó = pocsolya?

Figyelt kérdés
Van rá mód hogy csináljunk egy 30x20 as tavat.Ez elég nagy de nem szeretnénk csak a víztükröt bámulni.Gondoltunk olyanra hogy pár karolinai vagy mandarin réce lehetne benne.Ez mennyire kivitelezhető?Pl ha lenne benne vízitök vagy tavirózsa stb?Ezen kívül megpróbálkoznánk valamilyen tószűréssel is.Nem vagyok bolond mert vannak kacsáink (házi) azokat biztos bele nem engedném mert borzalmasak.De kistestű díszrécékkel nincs tapasztalaton.Olyanokra gondoltam hogy mivel kicsik hátha nem bántanák a tavirózsát meg nem piszkolnának annyit sem.szerintetek?
2017. aug. 23. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ekkora tóban ezek a kis récék nem okoznak gondot, főleg ha mély a vize és megfelelően növényesített,esetleg még szűritek is. Azt mondom nyugodtan csináljátok meg. :)
2017. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi.Remélem is hogy jó.Mondjuk én szűrésnek olyat gondoltam hogy egy szennyvízszivattyúval hetente 1x átnyomatnám a vizet egy szűrőtartályon.Pár évente meg iszaptalanítás is lenne.Na én így képzeltem el aztán hogy ebből mi lesz?!
2017. aug. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!