Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van kb.60db madár tojásom....

Van kb.60db madár tojásom. Nem tudom, hogy milyen fajtájú. Hol tudnám megnézetni, lehetőleg Pécsen. Ki tudná megmondani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen madár tojás? Honnan? Remélem nem magad szedted össze mert akkor komoly bűncselekményt követtél el.
2017. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan vannak a tojások?
2017. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az két tálca tojás a boltból?
2017. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
görbe?
2017. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Madármentőket, vagy természetvédelmi egyesületet, vagy nemzeti parkot guglizzál a közeben, és telefonon kérdezd meg, mi a pontos teendő! A tojásokat ne bolygasd addig. Kijön egy szaki, és megnézi. Valószínűleg a kikelésig ott kell hagyni őket. Gondolom a szülő madarak nem hagyták el a fészket, csak miattad nem mernek odamenni! Számíts rá, hogy olyan emberekkel kerülsz így kapcsolatba, akik rendőr vagy katona komolyságúak, és előttük az is bűn, ha te rá mertél nézni a tojásokra. Ha védett madár, és te már elmozdítottad a helyéről a tojást, kemény pénzbüntetésre, esetleg még dutyira is számíthatsz. Nagyon komolyan veszik, érezni fogod a szigort akkor is, ha nem vétettél semmit. Csak hogy később se jusson eszedbe piszkálni őket.
2017. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha kussolsz és akkor talán meguszod az igen komoly buntit - feltéve ha nem védett madártojásról van szó.Persze lassan már minden madártojás védett, kivéve a tyuk, liba, kacsa, gyöngyös,meg a bakter tojás.
2017. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Privát üzenete:


"Én kiállítást szeretnék. Nem a tojásaim. Van köztük 1957-es, csak nem tudom, hogy milyen."


Még mindig nem igazán értem hogy most miről is van szó, egy percre reménykedtem benne hogy valami dísztojásokról de ha megnézetni szeretné akkor biztosan valamilyen évek alatt gyűjtögetett és rabolt madártojások lehetnek.

2017. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!