Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagáj és a hullámos...

A nimfapapagáj és a hullámos papagáj jól megvan egymással?

Figyelt kérdés
Egy nimfám van de szeretnék mellé egy másikat is h ne legyen egyedül. Én hullámosra gondoltam mert az könnyen megszelídül de nem tudom h megférnek-e. Am kinti volierben tartanám őket.
2010. máj. 25. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy könyvet, ott minden hasznos információt megtalálsz. Pl az Alexandrába megtalálod a "Barátunk a papagáj"-t. Legalább is, ha jól emlékszem a címére. :) Többre mész vele, mint a kérdezgetéssel. A hullámos amennyire emlékszem, nem isszereti a kinti voilert, de már rég olvastam, nem akarok hülyeséget mondani. Arra azért készülj fel, hogy nehezen fogják egymástmegszokni.
2010. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben és köszi
2010. máj. 25. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne próbáld meg a hullámossal összezárni több hónapja dolgozom állat kereskedésben és a barátnőm apukája papagájokat tenyészt ezért tudok tanácsot adni én inkább nimfát vennék mellé.A legtöbb nimfa megöli a hullámost addig piszkálja!És ez tapasztalat!vagy inkább hagyd egyedül ha másik nimfát nem szeretnél,jól megvan a kis tükörrel az enyém is itthon!teljesen magába van zúgva:)
2010. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget akkor szerintem inkább egy másik nimfát vennék mellé.

Sajnos az én nimfám nem foglalkozik a tükörrel :)de azért jól megvan egyedül csak

ugye volierben fog lakni ezért gondoltam h legyen társa.

2010. máj. 27. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor most jön a cáfolat: nekem egy kalitba,(ami elég nagy) tartok egy fiú nimfát,és két hullámost.Nagyon jól megvannak, főleg a nimfa és a legelső hullámosom,mert a 2.at később vettem,szal ők nagyon összeszoktak,a nemében nem vagyok biztos.Imádnak egymás mellett üldögélni,mindent együtt csinálnak,vakargatják egymást,meg csőröznek:)Néha észreveszem, hogy féltékenyek is a 3.miatt,de nem hagyják el egymást:) Egyébként az én hullámosaimat még mindig nem tudom megfogni,pedig vagy fél éve megvannak...a nimfámat sikerült egy hét alatt kézhez szoktatnom, de őket nem...
2010. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a nimfámmal próbálkozok. Már lassan egy éve megvan de még mindig elég tartózkodó. Bár azért már sokkal szelídebb mint volt :)
2010. jún. 1. 20:09
 7/8 zsiffi válasza:
áááááá tuti hogy a nimfapapagáj agyonveri a hullámost erre mérget vehetsz
2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a-a


nemfogja

2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!