Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jákó papagájomat nem szeretném...

Jákó papagájomat nem szeretném! Hol tudom elajándékozni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje zavar arikácsolása és nem tudom hogyan vinnék el tőlem?Borzasztó.Fül dugót kell hordanom,ami zavar.Nincsen csak egy adás vételi szerződésem róla.Cites papírja nincsen.Csak segítő válaszokat várok!

2017. szept. 22. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszavinni oda, ahonnan hoztad?
2017. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Minek veszel el egy allatot ha tudod h egy papagaj rikacsol? Tudod,az allat feleloseggel jar nem holmi jatek h megveszed aztan eladod.Az ilyeneket kene kivinni a harcmezore....
2017. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek tökéletesen igaza van! Nem rikácsolna, ha mindent megkapna amire szüksége van!

Nem tudom hol laksz,de kisállatkereskedésekben megvehetik, vidd el de csak nagyobb kereskedésbe.

Amúgy ha beírod a keresőbe, hogy jákó papagáj, vagy jákó papagáj tenyésztő, jákó papagájt keresek, stb.címszavakat, és ezeket felhívod, vagy tenyésztőnek el tudod adni, vagy kisállatkereskedésbe, vagy magánembernek.

De azt mondd el, hangosan rikácsol.Szerencsétlen állat nehogy cseberből vederbe kerüljön, vagyis remélhetőleg jobb gazdához kerüljön, aki ismeri a viselkedését, bírja a hangját, és felelősséggel választ ilyen madarat.

2017. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
CITES papír nélkül nem fogja bevenni egy állatkereskedés sem. Kérdezd meg az állatkerteket.
2017. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Konvect válasza:
Cites papír nélkül csak állatkertbe adhatod.
2017. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt irta privatba Bajnóczki Magdolna:"Kapé be"

Mondhatom,gyonyoru.Én irtam egy véleményt te meg rogton karomkodsz..

2017. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a madár normális életet élhetne akkor nem ordítozna...


Legalább kb.2x2 méter alapterületű szobai röpde kiengedéssel, FAJTÁRS! Ingergazdag, természetes, elfoglaltságdús környezet,röpdeberendezés. Változatos étrend(jó minőségű magkeverék + sok gyümölcs,zöldség,bogyók,virágok,stb). Rendszeres fürdési és napozási lehetőség...

És lám máris csönd,béke honol a nap nagy részében...


De persze normális(időigényes,pénzigényes) tartás biztosítása helyett egyszerűbb megszabadulni attól az állattól amit vállaltál.... Ami ráadásul az egyik legkényesebb faj. A rossz tartással komoly fizikai és lelki sérülést lehet okozni nekik....


Cites papírja hol van? Az tartogatja akitől vetted? mert nem tarthatja vissza...

CITES papír nélkül illegálisan van nálad és ha a hatóság tudomást szerez róla elkobozzák, állatkertbe helyezik ahol kb. olyan sz@rul lenne tartva mint nálad...

Sürgősen szerezd meg a papírjait(feltéve hogy léteznek mert ha nem az nagy baj...) és add oda olyannak akinél normális helye lesz.


A Papagájvilág Alapítvány tudna segíteni az új JÓ gazdában de papírok nélkül nem hiszem mert illegális...

[link]

2017. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!