Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti gondoztok madarakat társas...

Ti gondoztok madarakat társas illetve panel háznál?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?

Etetőt, itatót vagy odút tettetek ki?

A ház milyen részére tettétek?

Milyen madarak jöttek?

Nem zavarta a szomszédokat?

Nem lett túl nagy a piszok?

Távol tudtátok tartani a városi galambokat? Távol akartátok tartani őket egyáltalán?



2017. szept. 30. 16:18
 1/4 TR75 ***** válasza:

Én szoktam madáretetőt kirakni magokkal, meg kilógatok golyókat, amikben van zsír is és mag is (bár az elmúlt télen valamiért nem nagyon komálták a madarak).

Nem lett nagy piszok (ablakban, a párkány fölé tettem), jöttek verebek és cinkék és mindenféle énekesmadarak, galamb egy darab sem (ők inkább a nagyobb nyílt terepet szeretik). A szomszédokat tudtommal nem zavarta.

2017. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a macskák kategoria amúgy frici szokta gondozni a madarakat sajnos
2017. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg. Nem ebbe a kategóriába szántam.

Át lehet tenni valahogy?

2017. szept. 30. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A moderátorok majd átrakják :)

Én csak cinkegolyót szoktam kilógatni a klíma kültéri egysége alá. Jönnek cinkék, verebek, egyszer tengelicet is láttam. Nem zavar senkit, annyian azért nem jönnek.

2017. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!