Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sajnos nem tudom itthon...

Csoccsó11 kérdése:

Sajnos nem tudom itthon tartani hullámos papagájomat. Hova tudom elvinni? Elereszteni nem szeretném. Kicsit vad természetű.1 év körül van. (Senkinek sem kell) Köszi.

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg jofogas-on, vaterán, biztos, hogy elviszik, sőt még tán fizetnek is érte. Ha elviszed egy díszállat kereskedőhöz, ingyen biztosan befogadja. De ha kiírsz egy hirdetést bárhová (fatörzs, pózna, Spar üzletben ingyenes hirdetés), biztosan jelentkeznek érte.
2017. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Szerintem állatkereskedésbe beveszik.

Pénzt valszeg nem fognak adni érte, de gondolom az a lényeg hogy életben maradjon a papagáj.

2017. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. okt. 2. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavar egy kis papagáj? nem értem. Nekem 2 db nimfám van. Simán takarítok utánuk, és imádom őket.
2017. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te mégis honnan tudod mi az oka annak hogy nem tarthatja otthon? Gondolom nem megunta a kérdező. Ha meg mégis akkor legalább nem kib.ssza az utcára hanem megkérdezi hova tudná elvinni.

Szerintem is állatkereskedésbe vidd el vagy hirdesd.

2017. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!!

Kereskedéseket hanyagold ott egy madárnak sincs jó helye és csak szenved vagy netán összeszed valami betegséget.

Facebookon lépj be papagájos csoportba pl. Hullámos papagájok, Hullámos papagáj kedvelők/tartók

És ott írd ki hogy 1 év körüli hullámost elajándékoznál/eladnál csakis jó helyre. Odaírod hol van helyileg, mennyibe kerül, teszel képet.

2017. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia priviben megirod nekem melyik városban laksz? Ha nem laksz messze tölem én befogadom szivesen. De utazni nem tudok érte.
2017. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!