Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tehetnénk? A környékünkön...

Mit tehetnénk? A környékünkön találtunk 3 szarkafiókát.

Figyelt kérdés
Le vannak esve a földre, de fészkek nem látunk, csak valami ahhoz hasonlító dolgot, ami nem lenne nekik jó. Kifejlett állatot szintén nem látunk, pedig eddig mindig erre voltak. Még várjunk, vagy tegyünk velük valamit?
2010. máj. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyetek velük valamit,mert lehet hogy soha nem jönnek vissza a szüleik oda,ahol találtátok őket,és nehogy késő legyen..:S
2010. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem sokszor vagyunk itthon, szóval pl holnap reggel 8tól 4ig nem lesz itthon senki aki tudná őket etetni, és van egy macskánk és egy kutyánk akik megrögzött madárpusztítók :S
2010. máj. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Merrefelé vagytok? Mekkorák a szarkák? Be tudjátok fogni őket?

Ha más nem, én bp-i vagyok, neveltem már fel rigókat és seregélyeket, stiglincet és verebet.

Ha sikerül elkapni és bp-i vagy, átveszem őket és gondozom!

2010. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy felajánlottad, szerencsére még este láttuk, hogy a szüleik visszatértek és 2-t elvittek, másikat viszont lehet hogy a macskánk elkapta :s.
2010. máj. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!