Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem kedvelik egymást a...

Miért nem kedvelik egymást a Nimfapapagájaim? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van két nimfám az egyik idősebb kicsit mint a másik. 4 nap különbséggel vettem őket.A nagyobbikra úgy gondoltuk,hogy lány pontosan az eladó se tudta megmondani, de nagyon gyorsan megszelídült már a 3.nap a fejemre szállt meg bármikor ráment az ujjamra evett/eszik a kezemből stb, utána gondoltam, hogy csak nem kéne hogy magányos legyen ezért vettem egy másik nimfát mellé amire az eladó és még egy másik ember az üzletből azt mondta hogy ő inkább fiú. Nagyon meg is örültem, mert úgy voltam vele hogy ha a másik madaram mégis fiú lenne akkor sincs gáz tán csak kifognak jönni egymással. Először külön kalitkában próbáltam összebarátkoztatni őket hogy szokják egymás jelenlétét utána pár nappal utána kiengedtem a második madarat is és már vele is egész jól összebarátkoztam csak az első madár a nagyobbik csipkedi meg néha veszekednek így nem is merem egy kalitkába rakni őket meg mindig messze vannak egymástól meg most az első madár elkezdett fütyülni xd szóval akkor lehet h mégis fiú vagy nem tudom a másik elég csendes de fiatalabb is látszik a test méretnél is h sokkal kisebb. Arra lennék kíváncsi, hogy járt már így valaki hogy nem jönnek ki a madarak egymással? Minden nap szabadon vannak este meg egymás mellé két külön kalitkába rakom őket mindig.Ja és már lassan több mint egy hete hogy mind kettő nálam van. Az első madárkám sokszor elkergeti a második madarat meg direkt a hátára száll meg piszkálja. Köszönöm előre is a válaszokat és bocsánat ha össze vissza írtam kicsit. :s

2017. okt. 9. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Képet tehetnél róluk. Márcsak a nemük miatt is hogy tudjak valamit mondani mit nézz, figyelj...


De 1 hét semmi. Sokszor hónapokig akár évekig is tart az hogy összeszoknak teljesen na meg nekik se lehet szimpatikus mindenki de ez a ritkább eset.

Ha az első most kezdett el fütyülni akkor lehet most ivarérik(kamaszodik) és azért ilyen "dinka" mert tombolnak a hormonok. +a másik még gyerek(ha gyerek) így ő még másképp viselkedik mint a kamasz akarná.

2017. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!