Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S Sürgösen választ...

S. O. S Sürgösen választ várok! : - ) Mik lehetnek ezek? Lehet hogy papagáj atkák? Vagy bolhák? Többi len!

Figyelt kérdés

Ma kivettem a hullámos papagá oduját, megnézni a kicsiket.És amikor levettem az odu tetejét,és látom hogy ilyen kis apró fekete élösködök vannak benne, és ugy látom hogy levannak petézve vagy mi.

És rengetek van belöle, nem csak abban az egy oduban hanem a többi ben is , a kis résekbe, és nyilásokba vannak benne.Légyszi segítsetek, hogy mi lehet ez és mivel lehet kiirtani öket.Nem tudom, lehet h még a papagájokba is van, lehet h bele mentek a tolluk ba.Igazság szerint elég rég takaritottam ki a ketrec alját..:S.Lehet hogy azért?

Sajna képet nem tudok küldeni azokrol az élösködökröl.De ha nektek van tippetek, és tudtok linket küldeni akkor nagyon megköszönném, a válaszokat elöre is kössz:D


2010. máj. 31. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

azért,persze

hogyha nem takarítottad ki régóta

minden állatnál ez van ha sokáig nincs kitakarítva,

tehát az ok már megvam :)

de hogy mikezek:)

engem is érdekel :S

a nyulamat is megszálták..... :S

3 napig nem takarítottam...:(:S

2010. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. máj. 31. 15:28
 3/8 A kérdező kommentje:
ehhez hasonlo, csak nagyon kicsik
2010. máj. 31. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,ez madártetű. menj be állatpatikába,ott kapsz tanácsot és ellenszert is.
2010. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

itt a közelbe nincs állatpatika sajnos.:S


mi a neve annak a szernek ami kiirtja öket?

2010. máj. 31. 15:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Az állatok védelmére alkalmazható még az Insecticide 2000 spray, amely permetrin és biorezmetrin hatóanyagával közvetlen ölőhatását 3-4 héten át fejti ki. A készítmény közvetlen a díszmadarakra, díszbaromfira és a berendezési tárgyakra egyaránt szórható, továbbá hatékonynak bizonyult az élősködők búvóhelyein alkalmazva is.



Találtam egy ilyet.


[link]


Szerintetek ez hatásos lehet?

2010. máj. 31. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan alkalmazhatod. Ezen a linken is megtalálod ezt a szert, több másik között. [link] (kicsit le kell gördíteni) Szerintem, háztartási, és mezőgazda boltban is érdeklődhetsz!
2010. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma bemegyek a városba, és ott az állatpatikában hátha van.
2010. jún. 1. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!