Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 4 papagájnak mekkora ketrec...

4 papagájnak mekkora ketrec kell? 2 hullámos és még 2 (nem tudom még)

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 19:15
 1/5 anonim válasza:

4 papagájt ne akarj együtt tartani! legrosszabb párosítás, garantált vita. ha van 15, akkor már nem probléma. 4 a lehető legrosszabb. vagy kettőt, vagy jóval többet, mint 4-et.

ha 4et akarsz, akkor külön kalit, inkább voiler. úgy még serkentik is egymást, ha látják hallják a másikat. viszont egy térben a legbékésebbek is bunyózni fognak.

2017. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha NEM ugyanabból a fajból van 2 pár akkor nincs bunyó....

Ha a hullámos pár mellé be van rakva egy mondjuk nimfa pár ott a világon semmi baj se lesz ha van elég hely és nincs odú.


Hogy mekkora ketrec kell az függ attól is mi lesz a másik faj...

2017. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sadykowich válasza:
Kalitka kell nekik, nem ketrec.
2017. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem vehetsz egy nagy majom ketrecet de a papagájok beérik egy 40x50x40-es kalitkával is
2017. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ketrecnek én speciel azt nevezem ami nagyobb mint a bolti 40x50-es, 60x40-es "lyukkalitkák" börtönök (amikbe a gyártóját kéne bezárni 1 évre és azt ki ilyet ajánl és nem szerencsétlen madarakat) de még nem röpde.
2017. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!