Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Apukámék nem nagyon szeretnék,...

Apukámék nem nagyon szeretnék, de én igen, hogy legyen egy akármilyen madaram, viszont nemrég volt a szülinapom és a nagymamámék egy kanárit akarnak hozni nekem! Mit tegyek, mondjam meg a nagymamáméknak, hogy ne hozzanak, vagy hozhatnak?

Figyelt kérdés

#papagáj #állatokászülinap
2017. dec. 9. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Te egy nagyon jó gyerek lehetsz.Ne csinálj semmit,csak majd örülj,mikor megkapod a madarad és vigyázz rá nagyon.
2017. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
A szüleiddel kell megbeszélned. Ha ők nem engedik, akkor jobb, ha nem visznek madarat neked a mamáék.
2017. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!🙂
2017. dec. 9. 15:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Végül megkaptam őket (azérttöbbes szám,mert egyszerre kettőt kaptam)!!!😎
2017. dec. 9. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélem sok örömöd lesz bennük.Mondjuk így,hogy már ma megkaptad őket izé lett volna,azt mondani,hogy ne vigyék.
2017. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
71%
örülj a kis dinoszauruszoknak :D
2017. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olvass utána hogyan kell tartani. Ittvan egy 'díszmadárszaki' remélem megszólal. Amit fontosnak tartok, ha hím+tojó, és tojást rak a tojó, akkor kell nekik kálciumot adni. Veszel egy 500mg-os egyszerű kálcium tablettát, porrátöröd, és ráhinted a lágyeleségre, reszelt-főtt-tojás,sárgarépa, alma(ez azért FONTOS, mertha túl sokat tojik, kiürül a Ca a szervezetéből, nem tud tojáshéj képződni, nem tudja megtojni, és elpusztul-már megjártam, azért mondom)

Szeretik nagyon a megmosott salátalapit. Természetesen kanári magkeverék és víz mellett(amibe szintén lehet vitamint tenni, azt állatpatikában vagy inkább kanáritenyésztőtől kérj)

2017. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

REmélem a tiltás ellenére azért most hogy mégis lettek kanárik a szüleid megadják hozzá a kellő támogatást főleg anyagiakban mert anélkül nehéz lesz főleg a madaraknak...


Mekkora helyen vannak most? Mert legalább 100cm hosszú ketrec kell nekik.

Magkeverékből a drágább de jobb minőségű Versele-laga márkát ajánlom.

Ülőrúdnak különböző vastagságú faágakat tegyél be, az ágak lehetnek ferdék,elágazóak is nyugodtan. Jó ha készítetek nekik ágakból hintát, és ha tesztek be úgy legalább egy ágat amire ha rárepülnek akkor fel-le mozog alattuk mert az egyik fele nincs rögzítve.

Olvassatok utána mindennek de ne elégedjetek meg 1-2 oldal elolvasásával mert sok téves dolog is van a neten, minél többet olvasol annál több mindent tudsz és annál könnyeben szűröd ki a hülyeségeket. Sose lehet eleget tudni.

2017. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mamádék beszéljék meg a dolgot a szüleiddel, ha meg semmiképp nem lehet nálatok, akkor vegyék úgy neked, hogy maradjon náluk, és ha ott vagy, akkor foglalkozol vele.
2017. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy megoldódott, azért olvass utánuk alaposan, hogyan kell tartani, ja, és keressetek a környéketeken egy jó madaras állatorvost arra az esetre, ha szükség lenne rá. Kevés a madaras doki.


Mageleségben viszont én megjártam a hírneves zárt csomagolásúakkal, hogy penészes volt, azóta csak olyat veszek, amit a csomagolásán keresztül látok, hogy néz ki. Lehet, hogy noname, de legalább nem ér meglepetés, ha kibontom.

2017. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!