Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fenyőágat a kérgétől teljesen...

Fenyőágat a kérgétől teljesen lecsupaszítva, megtisztítva sem lehet papagájkalitkába tenni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy is gyantás, ha az a probléma
2017. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam, hogy az probléma. Köszi, pedig most karácsony után kapóra jött volna, még pepecselnék is vele, ha úgy jó lehetne. Még nem tudom, honnan szerezzek ágakat a hamarosan teljesen kész röpdébe, de valahonnan szerzek előbb-utóbb. :-)
2017. dec. 11. 15:36
 3/11 TamasB14 válasza:
Biztos vannak ilyen dolgokra szakosodott üzletek ott biztos tudsz kérni tőlük segitséget
2017. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Komolyan probléma honnan szerezz ágakat??? :O :O


Ünnepek előtt-közbe-után menj el kirándulni a természetbe, erdőbe (mérőszalag,fűrész társaságában) messze az autóutaktól. Ottani fák(nyír, nyár, fűz, orgona, hárs, juhar, mogyoró, vadalma,stb) ágai tökéletesek lesznek.

2017. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem jó mindenféle faág, olyat meg nem akarok betenni a röpdébe, ami árt. Autóm, jogsim nincs, tehát olyan helyre kellene eljutni, ahova tömegközlekedéssel is lehet, mellesleg Budapesten élek panelben. Egy szobasarkát alakítottam át röpdévé kb. 150x80cm alapterületen.

Fenyő nem jó a gyanta miatt, diófa nem jó, mert a kérge mérgező. Nem csonthéjas gyümölcsfa ágak, nyírfa, nyárfa, fűz, ezeket olvastam, hogy jók.

2017. dec. 12. 21:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos időszűkében vagyok, még az ünnepek közötti napokat sem tudom az összeset kivenni szabadságnak,
2017. dec. 12. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapesten is vannak olyan erdős részek, ahonnan simán gyűjthetsz faágakat. Pl. ha felmész busszal a Normafához, ahogy leszállsz, ott az erdő, pár száz méternél többet nem kell sétálnod.
2017. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos infó, sajnos nem tudom, merrefelé találok erre alkalmas fákat, hiába tudom, merre vannak erdős részek. Nekem ez is segítség, ha valaki ismeri ezeket a terepeket.
2017. dec. 13. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Amiket felsoroltam fák azok mind adhatóak.


Esetleg ismerős,rokon kertje/telke?

De a budapesti madarasok ilyen helyekre szoktak járni: Duna part, Rákos-patak , erdők.

2017. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rokonok, akiknek van kert, kb. fél országgal arrébb laknak. Az messze van. Egy kolléganőt kérdeztem még, aki kertes házas övezetben lakik, de nekik diófa van, az meg nem jó.
2017. dec. 13. 21:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!