Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet a Hullámos...

Hogyan lehet a Hullámos Papagájt kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos mondom is!

Az van hogy 1 hete kaptam egy Hullámos Papagájt és már jóba vagyunk megszokott engem meg az új otthonát is.

De ez az első hogy van egy papagájom és nem tudom hogy is kéne pontosan kézre szoktatni.

Jó kaptam segítségeket hogy nyújtsak be neki finomságokat meg ilyesmi de a kezemre még nem jött rá...

Türelmesen kivárom hogy megszokja a kezemet de ha esetleg vannak még tippek amiről még nem tudok akkor léci írjátok meg. c:



2017. dec. 22. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv.! Az enyém úgy szokta meg, hogy bevittem egy kis szobába es elengedtem. Nem volt ott a kalickája, és nem volt neki kaja, csak a markomban. Egy idő után odarepült, és evett. Utána már simán rádrepült, ha el volt engedve.
2017. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenképp kipróbálom! Olyan 26-ika körül kiírom hogy hogy halad. c:

UI.: Boldog karácsonyt mindenkinek!

2017. dec. 24. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hullámosom meg egy nimfám. Imádom őket, agyon vannak kényeztetve, és ha TÉNYLEG tudnának beszélni, nem csak utánozni a beszédet, akkor szerintem azt mondanák, hogy extra jól élnek nálam.
2018. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!