Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék pingvineket tartani,...

Szeretnék pingvineket tartani, milyen engedély szükséges hozzá? Hol lehet venni őket, mennyiért?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is válaszotokat
2017. dec. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A hűtőben tarthatod őket. Elég nagy a fagyasztótok?
2017. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Erről egy régi vicc jut eszembe:

Muksó talál egy pingvint. Gondolja, megtartja, beülteti az autóba hogy haza vigye. Megállítja őket a rendőr:

- Uram, ebben az államban az a szabály, hogy állatkertbe kell vinnie a pingvinjét

- Hát biztos úr, ha ez a szabály, akkor ez a szabály, rendben van

Másnap megint kocsikázik az ember a pingvinnel, a rendőr megint megállítja:

- Uram, hát nem megmondtam magának tegnap?? Állatkertbe kell vinnie a pingvinjét.

- Igen biztos úr, úgy is volt tegnap. Ma meg moziba megyünk

😂😂😂

2017. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Többféle pingvin is van. A klasszikus fekete-fehér ami a Déli sarkon él, az valószínűleg védett, így csak akkor tarthatsz, ha van egy hivatalosan bejegyzett állatkerted.

Más pingvinfajnál passzolnám, de szerintem azt sem olyan egyszerű tartani, ha egyáltalán lehet legálisan.

2017. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos nem lehet otthon pingvint tartani, legalábbis legálisan nem.


Pedig én is szeretnék egyet...:(

2017. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig Spike Edney helyett szerettem volna billentyűs lenni a Queenben.

Mindenkinek megvannak az álmai.

Természetesen pingvineket is szívesen tartanék, ha lehetne.

Ha politikuscsemete vagy, biztos el tudják intézni. De akkor kötve hiszem, hogy itt kérdezősködnél. Közönséges földi halandó kevésbé.

2017. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egyet az állatkertben! Nem kerül a te tulajdonodba, de kapsz róla egy papírt, meg a évente egyszer ingyen bemehetsz hozzá az állatkertbe.
2018. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!