Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A zebre pintyet, lehet télen...

A zebre pintyet, lehet télen kinti, robdebe tartani?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi az a zebre pinty (vagy robde), de ha a zebrapintyre gondolsz, akkor elvileg túlél kint télen, gyakorlatilag nem hiszem, legyen fűtött fészke a "robdebe" de a legjobb az lenne ha bent lenne télen (röpdére gondolt a kérdező vajon ?)
2018. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ( röpdére ) gondoltam csak a telefon átírta ,

Köszönöm a választ

2018. jan. 2. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Persze, a telefon...
2018. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ausztráliából származik. Sztem nincs szokva az itteni telekkel.

"A lakásban, kalitkában tartott zebrapintyeket jó időben kihelyezhetjük a teraszra, vagy kitehetjük őket a kertbe, természetesen szélvédett, árnyékos, más háziállatok számára nem elérhető, biztonságos helyre."

Tehát, nem.

Ezt már egyszer megválaszoltam.

Ha bármilyen madarat ki akar tenni az ember, akkor szoktatással, fokozatosan. Nyártól kint hagyni. Ha kiteszed most, elpusztulnak.

2018. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 4. 01:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Pintyekre szokták írni hogy nem olyan túlélő mint az ausztrál papagájok így jobb nem kinn hagyni télre.
2018. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egyszer megfázott a téli szellőztetés során, még aznap meghalt. Inkább vidd be télire :)
2018. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!