Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van eggy pár zebrapintyem és...

Van eggy pár zebrapintyem és tejfölösdobozból csináltam nekik odut és az aljától a feléig rajtam bele forgácsot az baj lehet? Mert valahol az hallottam hogy ha teszel valamit a fészekbe az baj?

Figyelt kérdés
Van eggy pár zebrapinty költőpárom és valahol azt hallottam hogy nem fognak hozzányulni az oduhoz ha hozzányúlunk és én raktam bele forgácsot mert a tejfölös doboz mély és azzal kitöltöttem a feléf ez baj lehet?

2018. jan. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Vigyázz mert kieszik belőle a tejfölt és nem marad a lángoshoz.
2018. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy pár madár még nem költőpár és nem jelenti azt hogy költetni kell őket. Költés nélkül is vígan elvannak.

Fészket lehet venni olyat amire szükségük van....

De kezdésnek alaposan nézz utána még a költetésnek mert ha a megfelelő fészek megvételén spórolsz az egyből baj....

Megfelelő nagy ketrec, vitaminpótlás, változatos etetés, kalciumozás, odúadás előtt felkészítés...

Mondom nézz utána még mert ennek nagyon rossz vége is lehet és a madarak látják kárát.

2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt már direkt költőpárként vettem és van sok zebrapintyem és értek is hozzájuk...de ezekben nem vagyok biztos mert már rég megvettem és nem építnek fészket
2018. jan. 23. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!