Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy menthettem volna meg?

Hogy menthettem volna meg?

Figyelt kérdés
Még nyáron volt egy kisveréb, amit a kuka mögött összekuporodva találtunk. Megsajnáltuk, és gondoltuk h megpróbáljuk felnevelni, fogtunk szöcskéket a mezőn, és összedaráltuk őket, egy kis vízzel szívószállal beadtuk a szájába, és kinyitottuk a száját mert magától nem akarta, 2 perc múlva halott volt szegény :( utólag visszagondolva lehet hogy repülni akart tanulni, bár elég gyengének látszott, nem is volt toll a nyakán azt hiszem. A száján leerőltetni is hiba volt gondolom a kaját, mit csináljak, ha legközelebb egy védtelen kismadárral találkozok?

2018. febr. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kismadarat etei az anyja. Ha te odamész akkor nem eteti mert megijed tőled. Messziről figyeld mi a helyzet. Ha órák múlva sem jönnek a szülők akkor lehet segíteni. A budapesti állatkertben van madármentőhely. Berakodca madarat egy dobozba és leadod az állatkert portáján. Lehetőleg nyitvatartási időben. Így tudsz segíteni.
2018. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szegeden is van ilyen? Mert a szüleim ilyen miatt biztos nem vinnének fel Pestre ha szükség lenne rá.. :(
2018. febr. 12. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegeden van a vadaspark tudtommal. az hogy ott mennyire foglalkoznak madármentéssel vagyis inkább mennyire értenek hozzá,nem tudom.

lehetséges, hogy megfulladt.

a veréb nagyon nehéz eeset, társas lény, kevés fióka éli túl.

mindenesetre jobb megkérdezni egy hozzáértőt, madármentő oldalt, mint megtanulni a dolgokat 5-10 kismadár halálán.

2018. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekik is van karantén állomásuk......oda is viheted
2018. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, így lesz :)
2018. febr. 17. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!