Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szoval a madaram egyszerüen...

Szoval a madaram egyszerüen nem akarja rágni a csőrkoptatóját már ketőt is vettem neki de nem nagyon akarja rágni?

Figyelt kérdés
A madaram többször is leverte mar volt olyan hogy azt a vasat rágta es vegul mindig leszerelte (mindig más helyre tettem vissza) és már kezd lenőni a csőre?

2018. márc. 1. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen csőrkoptatót vettél ? Az én papagájom csak szépiát hajlandó rágcsálni az ilyen gyártott préselt koptatókat nem.
2018. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak a szépiát szereti, a többihez hozzá sem nyúl.
2018. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne csőrkoptatót vegyél hanem a helyét csináld meg rendesen,valószínű vacak a helye ha túlnő a csőre.
2018. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell csőrkoptató, akkor is ha profi röpdéje van.
2018. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz.Mondj pár indokot miért is kelene.
2018. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csőrkoptató/szépia NEM csőrkoptatásra való hanem kalciumpótlásra és amiatt fontos, habár önmagában egy betett szépia/csőrkoptató nem elég még akkor se ha eszegetik!


Csőrkoptatásra nemmérgező faágak kellenek illetve abból készített játékok, vékony gallyak csokorban. A vastagabb ágak ülőrúdnak pedig koptatják a karmukat és biztosítják az egészséges fogást,mozgást a lábuknak.

Bővebben erről is: https://www.youtube.com/watch?v=5GN1OJYkS-M

2018. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!