Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Venni fogok 2 hullámost és ők...

Venni fogok 2 hullámost és ők testvérpárok, érdemes lenne tojót és egy hímet venni? (Így tudnak szaporodni)?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm
2018. ápr. 7. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, milyen gixert okoz, ha testvérek párosodnak? Vérfertőzés, beteg utódok...
2018. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
SEMMIKÉPP SEM! Még ha nem lennének rokonok, akkor sem. Miért akarsz szaporítani???? Ha annyira érdekel a dolog, akkor vegyél tenyésztésre alkalmas madarakat, mélyedj el alaposan a témában, kérd egy tapasztalt tenyésztő segítségét, és tenyéssz, de NE szaporíts!
2018. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Én is szaporítok. Tavaj 14 hullámos született ;)

Darabját 900Ft-ért adtam el. Idén még többet akarok.

2018. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem akarom tenyészteni őket! Semmiképp! Csak azt olvastam hogy egy hím mellé egy tojó a legjobb pár, de mindenképpen testvérpárt akarok venni :) csak attól félek hogy szaporodni akarnak
2018. ápr. 7. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szaporodni is fognak. És majd kikelnek az életképtelen, beteg utódok. Inkább ne legyél állatkínzó.
2018. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd veszek 2 hímet :)
2018. ápr. 7. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig két hímet tartottam, és mindig nagyon jól kijöttek (a különböző korúak is). Állítólag két hím jobban kijön, mint két tojó, de erről ugye nem tudok nyilatkozni, mert nincs összehasonlítási alapom. De testvérek közül csakis két azonos neműt (de ha nem tenyésztőtől veszed, úgysem fogja tudni az "eladó" biztonsággal megmondani, melyik milyen nemű, már csak ezért is tenyésztőtől kellene vásárolnod)
2018. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!