Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kinek adhatnám a kacsáimat?

Kinek adhatnám a kacsáimat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz kérdés előtt állok, mivel imádom az állatokat.

Van két darab 5hónapos kacsám.

Nem bírom őket tovább tartani, mivel panelba kell sajnos költöznöm.

Nem akarom őket olyan helyre adni ahol levágják őket, mivel én se erre a célra vettem őket. (vegetáriánus vagyok)

Szimplán hobbi célra.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy van egyáltalán még olyan hely ahol nem vágják le a kacsákat?

A környezetembe lévők többen is mondták, hogy ők szívesen elvállalják és 1-2 évig még élhet náluk de utána le kell őket vágni.

Ez engem nagyon elszomorít.

Arra is gondoltam, hogy egy közeli tónál elengedem őket, de kérdés az, hogy találnak-e maguknak enni.

A döntésem nem sürgős, inkább várok, hogy jó helyre adhassam őket.

Mit gondoltok? Ti a helyemben milyen megoldást választanátok?


2010. jún. 12. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami állatmenhelyet.
2010. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőket kérdezz meg. Ők biztos nem a levágást fogják javasdolni.
2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkertben befogadják. Bár úgy tudom, hogy rágcsálókat már egy ideje nem, de azt hiszem madarak még befogadnak. Fővárosi állatkert vagy bármelyik másik állatkert. Telefonálj körbe.
2010. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
milyen kacsa, és hol laksz? Nekünk is pár "öreg kacsánk" a kisfiam imádja őket. kettővel több vagy kevesebb már nem számít. :)
2010. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a kacsákat! :) Bár nekem csak egy van, de soha nem vágom le. Van neki kirakva az udvaron egy régi gyerek fürdőkád, abba pancsol. Anya találta, egyszer csak ott volt az udvarukon. Egy pár napig ott volt, hátha keresik, aztán elhoztam magamhoz. Ha keresték volna, anya mondta volna, h itt van, de nem kereste senki. Nem is bánom, lehet levágták volna. :D
2010. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Add nekem,imádom a kacsasültet...
2010. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk hobbityúkjaink vannak. Törpetyúkok és kakasok, nagyon helyes állatok, egész nap kapirgálnak meg kotkodácsolnak.:) Soha mégcsak meg sem fordult a fejünkben, hogy akár egyet is levágjunk közölük (a kutyánkat sem esszük meg ugye...), csak a tojásokat szedjük össze. Szóval ha nem laksz túl messze pár kacsával szerintem jól kijönnének.:)
2010. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnék ha közülletek valaki közel lakna hozzám és jó helyen lenne nála:)

Monoron lakok, Pest megyében van.

Budapesttől 25km.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 12. 19:43
 9/17 anonim ***** válasza:
ma 17:59 vagyok. Akkor én nem lehetek, sajnos. Szabolcs megyei vagyok. Kár, pedig örültem volna.
2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, azért remélem sikerül jó helyet találni nekik!
2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!