Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az egyik hullámos papagájom...

Az egyik hullámos papagájom rángatja a fejét és "részeges"a járása, a lábai kétfelé csúsznak. Lehet ez szélütés? És ti mit adnátok neki pl. vitamint?

Figyelt kérdés
Elkülönitettem a többitől egy külőn kalitkaba.
2018. ápr. 16. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutasd meg....
2018. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eljutsz vele orvoshoz, vagy már reggelre meghalt szegény?
2018. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, elvittem állatorvoshoz, aki azt mondta szélütést kapott. Cseppeket adott napi 2 x kell neki adni. Neten rákerestem a papagájok szélütésére, érdekes módon semmit nem irtak rola...hát nem tudom mit tehetnék érte.
2018. ápr. 17. 22:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt szegényke. Ma.
2018. ápr. 19. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2018. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,rendes tőled.
2018. ápr. 27. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen.... Gondoltam, hogy belehal a stroke-jába! Még emberből is kevés éli túl!
2018. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomelem v,. Vitamin hianya lehetett,. Nekem egy galambnal voltak hasonlo tunetek. Nala a berescsepp segitett. Ket cseppet kapott kb, 1 kobcenti vizbe fecskendobol a csorebe es hamar labra allt utana, Azota ez mar tobbszor is be jott!
2018. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!