Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan költ a kanári?

Hogyan költ a kanári?

Figyelt kérdés
Ma azt vettem észre, hogy a kanárim két tojást tojt, az egyik ép. Szeretném, ha kiköltené, de nem értek a kanáritenyésztéshez. Milyen körülmények kellenek neki?

2018. máj. 6. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem úgy, mint József Attila. Komolyra fordítva, csupán beírtam a google-ba:


kanári költése


->


[link]


[link]

2018. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Törpilla57 ***** válasza:
Kedves Tomdzsó! a legalapvetőbb kérdésem az, van-e mellette hím? Ha igen, "csináltak-e" valamit...? Egyébként a kanári tojó is olyan, mint a baromfi kotlós, hisz ez utóbbi is, akkor is tojik tojást, ha nem "találkozott" a kakassal. Így tudunk venni tojást a termelőnél, (rosszabb esetben a bevásárlókp-ban). Az előző válaszoló által küldött linkek jók, érdemes elolvasni. Továbbá azt javasolom, ha azt szeretnéd, hogy költsön a kis kanárid, akkor- a fentieken túl - érdemes egy "kicsit" utánanézni a kanáritenyésztésnek. Ez nagy felelősség is, nem csak élvezet. Viszont megéri a "fáradság"-ot!
2018. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Röviden annyi a sztori, hogy a madárboltban hónapokig egy kalitkában volt egy hímmel. Mostmár el vannak választva (azaz külön szobában vannak).
2018. máj. 7. 19:26
 4/4 Törpilla57 ***** válasza:
...azaz a tojások nem fiasak. Talán jobb is így, amíg fel nem készülsz a "gyerekvállalás"-ra. Bocs, nem akartam igazán viccelődni, de valóban kell egy kis idő a kanári fiókákhoz (is).
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!