Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak engem, az én ereszem alját célozzák meg a fecskék, a társasházi szomszédokét egyet se?

Figyelt kérdés
Az én előtetőm üveggel fedett, másoké műanyag. Más okot itt a téboly határán nem találok. Ha tükörrel lehet őket elriasztani, akkor hogyan van az, hogy az üveg úgyszólván vonzza őket? Fészket még nem raktak, csak kezdemények vannak, de az előtetőre derekasan hordják a sárt.
2018. máj. 7. 23:17
 1/3 Duenna ***** válasza:
51%
Valamit rakják fel oda, ahová fészkelni akarnak, hogy lássák a madarak, nem lesz jó hely nekik a fészekrakásra. Akkor elmennek, és keresnek egy másik helyet. Akkor, amikor már fészkelnek, tehát benne ül a tojó, és bizonyára ül a tojásokon, akkor már embertelenség lenne leverni a fészket.
2018. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudok fölrakni, mert emeletes a ház. Talán nem is raknának(évek óta nem raktak), hanem csak nekirepülnek, elejtik a sárgömböt. Most tudtam meg, vénségemre, hogy az üvegnek nekirepülnek, bár drótüvegről van szó, de azért az átlátszó. Legalább végre értem, hogy miért "engem" pécéztek ki.
2018. máj. 7. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha nálam lennének, de a környéken alig van már fecske :(


Egy ideig a fatárolóban fészkeltek, a kosz ellen raktunk deszkát a fészek alá, ami felfogta, de aztán már nem jöttek vissza :(

2018. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!