Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talált kismadár (talán cinege)...

Talált kismadár (talán cinege) fiókáknak mit adhatok enni?

Figyelt kérdés

Már hívtam egy madármentőt, majd jönnek értük, úgy 4 körül találtuk őket. Nem lesznek éhesek? Mit adjak nekik enni? Hívtam azt az emberkét, akinek a közvetítésével elviszik őket, de kinyomta, gondolom dolga van. Még pelyhesek, a szárnyukon van még csak toll.

Ui.: Tudom, hogy alapjáraton nem lehet őket elvinni onnan, ahonnan találtuk, de az egyik sérült volt és ott bóklászott egy macska a környéken, gondolom ő bántotta, így nem hagytam ott.


2018. máj. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress nekik hernyót a kertben vagy valami más bogarat és csipesszel rakd a szájukba
2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg szárított lisztkukac jó? Hörcsög miatt van itthon.
2018. máj. 11. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Főtt tojást, esetleg ha a lisztkukacokat vízbe áztatod. Nyers csirkehúst.

Ha eddig nem ettek, elpusztultak. a madármentő nem mondta, hogy mit?

friss lisztkukac lenne jó.

a csőr méretének felére vágva adogatni. keress rá az interneten.minden madár fehérjével eteti a kicsiket eleinte, a magevők is.sajnos nincs időm mindent részletesen leírni.remélem hamar érkezik a madármentő.

2018. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ismerősöm szülei (rendszeresen nevelnek fel fiókákat) vitték el végül. Náluk már ettek :) A madármentő ma d.e jött volna, szerintem nem élték volna túl a 14-16 órát kaja nélkül.
2018. máj. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!