Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ablakba telepedő galambok...

Ablakba telepedő galambok ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nektek mi vált be és mi nem?


Sokadik emeleti panel lakás ablakában kívül van virágláda muskátlival és örökzöldekkel. Pár napja megjelentek a galambok. Fészket szeretnének rakni.

Állatbarát vagyok, de a galambokat nem szeretem. Nekik nincs helyük az én ablakomban.

Elhesegetés után visszatérnek. A fészeknek hozott ágakat elveszem de pótolják. A fizikai akadályokat leküzdik.

Letapossák a muskátlimat.


Mit javasoltok?

Ultrahangos riasztóról tapasztalat?


Az énekes madarak persze akkor sem jöttek, mikor ott volt az etető.



2018. máj. 26. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Van, akinél bejön a műanyagból kapható fekete varjúszerű madár .
2018. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
szüntesd meg a virágládát
2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy pár napra tényleg jó ötlet lenne beszedni a virágzását, ha találnak maguknak másik helyet, akkor lekattannak a te virágaidról.
2018. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
*virágokat
2018. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a helyet kényelmetlenné. Én sem akarom bántani a galambokat annak ellenére, hogy nem szeretem őket. Ezért amíg még kicsik a növények, egy rugó szerűen összetekert drótot szoktam föléjük tenni. Később leveszem, és már nem is jönnek. Ha ez már nem fér el, dugj ágakat vagy drótokat függőlegesen a ládákba, hogy ne tudjanak odamenni. Pár hét alatt megszokják, és akkor kiveheted.
2018. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A virágok közé szurkált pálcák hatástalanok voltak. Most behoztam a ládát. De ez így milyen már. Kikergetnek a galambok a saját ablakpárkányomról. És teljesen letaposták a növényeket.

Legközelebb növény választásnál utánajárok, hogy van-e, ami jobban riasztja a galambokat.

És a neten találtam boltot a közelünkben, ami árul madárriasztó dolgokat. Meg fogom látogatni.

2018. máj. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!