Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot, már...

Találtam egy galambot, már nagy de repűlni nem tud, hogyan tanítsam meg? Hogy etessem meg és honnan tudom ha már jól lakott. Továbbá mit jelent az ha nyújtogatja folyamatosan a nyakát? Olyan ember válaszoljon, aki ért a galambokhoz!

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
magvakat(búza, szotyi), meg szárazkenyeret szoktak adni galamboknak, bár a szárazkenyértől felpuffadnak szóval azt inkább ne. Mivel ez egy vad galamb, vigyázz vele, mert a galambok iszonyat mennyiségű baktáriumot, bolhát, tevet hordoznak magukon, ne simogasd. ha meggyógyul a szárnya akkor el tud repülni.
2010. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyaknyújtogatás? Hát, vagy éhes, vagy támadni akar.Mekkora egyébként?Még nem teljesen tollas?
2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!