Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hová lettek a kisállat kereske...

Hová lettek a kisállat kereskedők Bp. -en? És a díszmadár tenyésztők?

Figyelt kérdés
Akár hogy keresgélek nincsenek, neten sem találok se neveket, se címeket, se tl számokat, ahol lehetne érdeklődni. A mi kerületünkben 10 éve a közelünkben kapásból tudtam 3 kisállat kereskedőről, akik élő állatot is adtak el nem csak eledeleket meg felszereléseke. Mára mind megszünt csak felszereléses bolt van :O Hol lehet madarat nézni, ha venni is szeretnék? Utoljára 14 éve vettem Kispesten a nimfámat, ő még mindig meg van, jó egészségnek örvend és imádni vaó... :) Ha valaki tud infót legyen kedves írni, Köszi!

2018. jún. 5. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem eri meg. Abbahagytak.
2018. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs vásárlóerő? :( Ez szomoró, bár tudom nagyon túlhajtottak az emberek, már csak a munkájukért élnek, de akkor is kéne valami kis hobbi. Itta talapen a kutyások is eltűntek, régebben nagyon sokan tartottak minden féle, fajta kutyát is. Akor már nem lehet beszerezni papagájt?
2018. jún. 5. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Újpesten a Rózsa u. 8-ban van egy. Haloda vagy mi a neve. De azt nem tudom papagájuk van-e...
2018. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem annak örüljön mindenki, hogy megszűnt pár élő állatot is áruló kisállatbolt. Ott egészséges állatot elég ritkán lehet kifogni, zajlik a beltenyészet, a félreinformálás a tartásról/etetésről. Bár országosan megszűnnének az ilyen telepek.

Kérdező, vegyél állatot tenyésztőtől.

2018. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vennék én tenyésztőtől, de nincs Bp.-i, vidékre meg nem utazok le, marha messze vannak, régebben még akerületünkben is volt nem egy papagáj tenyésztő már az sincs, ez amit nem értek. Egyébként nekem minden madaram kisállat boltból származik. Végig jártam annak idején is a boltokat, csak tiszta, korrekten tartott helyről vettem és mind egészséges madárka volt, 12 évet megélték a hullámosaim, a nimfám is 14 ves már, és az a hely ahol őt vettem korrekt hely volt, tiszta meg minden. Igaz frissen szállított madarak voltak, de akkor is jó boltokat lehetett találni, most meg semmi. A kókler tenyésztőket kéne kizárni a piacról. Azzal nincs gond, ha valaki tenyészti csak ne adja el, ne biznizeljen velük, ha agyatlanul tenyészti. Az a baj mindenki csak a profitra halyt, nem figyelik az állatok szüségleteit, se az egészségét, ezt kéne korlátozni, szabályozni, vagy ellenőrizni. A beltenyésztés igen nagy gond, de az sem jó, hogy nincsenek tenyésztők Pesten már, tt meglehetne személyesen nézni a telepet is.
2018. jún. 5. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Kókler tenyésztők nem léteznek. Azok nem tenyésztők, hanem szaporítók.


Keress vidéki tenyésztőt. Telekocsival ma már tök egyszerűen lehet állatokat szállítani.

2018. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!