Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak hogyan párosodnak?

Orchidea000 kérdése:

A madarak hogyan párosodnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni egyszerűen megkérdeztem már mindenkit ti tudtok segíteni?

2018. jún. 12. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézusom! Te most szórakozól? Ott a youtube, nézd meg a felvételeket, keress rá. Most komolyan azt kívánod valaki neked részletezze az aktusukat? Akkor te beteg vagy, de komolyan. Biológiát nem tanultl?
2018. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, nem, bioszórán erről nem volt sok szó.


Annyit mondhatok, kérdező, hogy egyes madaraknak van péniszük (elég híres pl. a kacsa a gigahosszú tekercsessel, aminek persze oka van, hogy ilyen), másoknak nincs, mindössze összeérintik a kloákájukat. Amiről már kifejezetten sok szó volt biológia órán is, bár ami azt illeti, én kémiából nem emlékszem egy szóra se, egy rossz tanár képes ezt kiváltani, úgy látszik.


Nekem ennyi elég, de tényleg keress rá, millió infó van róla. Régen is volt, de akkor még könyvtárakban kellett bogarászni, most pedig pár kattintásra vannak videók és mindenféle leírások.

2018. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összepászítják a s..egglyukukat.
2018. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!