Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kisrigót találtam a viharban?!...

Kisrigót találtam a viharban?! SOS!

Figyelt kérdés

Találtam egy kisrigót, nem tud repülni, nem fogja el a vizet sem. Papagájaim vannak, próbáltam neki nutribirdet adni fecskendőből, nem fogja el! :(

Vizet nyomtam bele keveset.

Azonnali segítséget kérek mit adjak neki!??

Nagyon gyenge!



2018. júl. 18. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
keress valami madármentőt, állatkert, kisállatkórház stb.
2018. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerezz valami hernyót vagy földigilisztát, nyomd szét és csipesszel próbáld meg beadagolni neki.


Egy ásónyomban biztos fogsz találni gilisztát.

2018. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágd darabokra a gilisztát, mint ahogy a szülei teszik, itatni úgy kell, hogy az ujjadra veszel vizet és onnan leissza.
2018. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csipesz kell, két oldalról a pállott csőrét finoman szétnyomod, a csipeszbe felveszed a giliszta darabjait és egyenként a csőrébe teszed. Mert tiltakozni fog, takard be törölközőbe, így nem rázza magát.
2018. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már úton a segítség! Jön az egyik barátom, hoz lisztkukacot. Megpróbáljuk megetetni, aztán visszük állatorvoshoz.
2018. júl. 18. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha budapestiek vagyok, vihetitek az Állatkertbe is.
2018. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 ml nutribird benne van! Visszük a dokihoz.
2018. júl. 18. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi baja/sérülése, meg lehet próbálni kalitkában kihelyezni oda, ahol találtátok. Hátha fellármázza a szüleit, odajönnek és elviszik. Ez lenne a legjobb.

Mi a helyzet azóta?

2018. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem élte túl a kismadár. :(
2018. júl. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!