Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az egyik fürj tojóm gubbaszt...

Az egyik fürj tojóm gubbaszt és nem eszik csak iszik mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este még semmi baja sem volt. Ma reggel meg már gubbasztott, nem eszik, a bögye vizzel van tele és most is csak iszik néha. Széklete is már csak vízből áll. Zárt helyen vannak, a többinek nincs semmi baja.
2018. júl. 22. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen juttasd el minél hamarabb madárszakértő állatorvoshoz!!

Lehet tojógörcse is, de tegnapelőttől már elég sok idő eltelt..

Melegbe kell tenni(30fok körül)és sürgősen állatorvos. Nekem sikerült kitojatni egy tojást de tapasztalatlannak nem ajánlom, belepusztul a madár.

2018. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már akkor éjjel elpusztult, felnyitottam de nem volt benne tojás és a szervei is egészségesnek tüntek, nem tudom mi baja lehetett. A többinek most sincs semmi baja.
2018. júl. 24. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért egy körre elvinném őket vizsgálatra, vagy legalább székletmintát vizsgáltatnék.

Remélhetőleg nem érintett az egész állomány.

Fogalmam nincs milyen betegség lehet ez. Idegrendszeri tünetek nem voltak,vagy légzőszerviek? A többieknek normál a széklete?

Csak hozzáértő állatorvoshoz érdemes vinni, aki csak kutyátmacskát látott eddig nem sokat tud kezdeni ilyesmivel.

Sajnálom szegényt.

2018. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amelyik elpusztult fehéret fosott és gubbasztott más tünete nem volt. A többinek normális a széklete.
2018. júl. 25. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!