Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A szomszéd a telkén galambokat...

A szomszéd a telkén galambokat tart mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A telkemen nagyon sok galamb ürülék illetve nagyon sok galambtoll található. Ezek mellet még allergiás vagyok a tollra. Mit lehet ez ellen tenni? Nagyon sűrgős lenne
2018. aug. 1. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csinálj a sajátodon héjafarmot :D
2018. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Ez legális egyáltalán?
2018. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? a galamb is haszonállat.
2018. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne legális?

Próbáltál már beszélni a szomszéddal?

2018. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen már elég sokszor próbáltam kommunikálni a szomszéddal de egy népművészeti cserépedény
2018. aug. 2. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz válasznak ? [link]

Esetleg ez ? Ők még a pénzedet is visszafizetik ha nem válik be az általuk értékesített riasztó !

[link]

2018. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez azért túlzás amit írsz.

Én a galambok viselkedését jól ismerem évek óta.Az én szomszédomban is vannak galambok, sok.Postagalambok főleg.

Az én udvaromra soha nem jöttek még át, hosszú évek alatt!Sőt még az én házam tetejére sem repülnek vagy ülnek.Néha fordult elő, hogy a kisgalambok mikor kirepültek először, hosszan nem bírtak repülni, és 1-2 percre 1-2 kisgalamb landolt, pihent a tetőmön, de aztán továbbállt.Tehát még a tetőm se ürülékes, de az udvarra le se szállnak!

A saját udvarukon is nagyon ritkán mennek le a földre, de ha a földön járkálnak néha, csakis ahol laknak, ott.

A galambok mindig a tetőn ülnek, ahol élnek, azon a tetőn.Közel a szálláshelyükhöz.

Szóval ilyen gondod nem lehet!

A gondod annyi, hogy rosszindulatú vagy, összeférhetetlen,gonoszkodó, irigy, állatgyűlölő.

Engem a szomszéd galambjai nem zavarnak, nincs se toll, se ürülék!

Fent említettek miatt lehetetlen.

Sőt imádom nézni őket, ahogy repülnek, suhog a szárnyuk, és intenzív családi életet élnek.

2018. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem túlzás. Az én szomszédom is galambokat tart és az összes a mi tetőnkön ül, mondanom sem kell a cserép full galamb szaros, most fogunk tetőt cseréltetni és nem, nem szeretném, hogy full szar legyen az új cserép. A hátsó teraszon a kisbabám járókájából is a galamb tollat és szart szedem, sőt a kéményünket is eldugìtották, kettőt szedett ki belőle a fűtés szerelő, csak az Isten kegyelme, hogy nem pusztultunk el mind a rohadt galambok miatt. Na,akinek nincs gondja vele, az csókolgassa őket nyugodtan. Én is várok ötleteket hogyan tarthatnám távol őket, leginkább a gyerek miatt.
2022. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!