Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beteg e a Zebrapintyem?

Beteg e a Zebrapintyem?

Figyelt kérdés

Két hím zebrapintyet vettem egy Budapesti díszállat kereskedésben. körülbelül 8 - db. volt egy nagy ketrecben elegendő hely volt számukra és látszólag jól érezték magukat.

Az egyik kismadár nyaka csupasz volt. Ezzel, mivel nem nagyon értek ehhez a madárfajhoz ott nem foglalkoztam vele.

Korrektek voltak velem. Otthon vettem észre hogy az egyik kismadár nyaka nem egészen olyan mint a másiké, ezalatt nem azt értem hogy teljesen van hiányos rész lenne rajta, de ha lehajtja a fejét vagy nagyon elfordul észre lehet venni, hogy nem teljesen épp.

Vettem nekik az egyik nagy áruházban pintyeknek szánt vitaminokkal dúsított magkeveréket és fürdési lehetőséget biztosítottam nekik eddig egy alkalommal, melyet kétnaponta biztosítani fogok számukra, azért félek hogy megfáznak.

Kérdésem az, hogy betegség okozza ezt náluk és terjed e a (bolti állományra) értem, valamint elkaphatták e az én madárkáim vagy nem?


Amiket csinálok elég e és rendeződik minden, tehát (várjak e)?

vagy be kell e avatkozni - akár valami gyógyszerel, de ha lehet én azt nem nagyon szeretném, csak ha muszáj.


Hozzáértők tapasztalataira és tanácsra lenne szükségem.


2018. aug. 4. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!