Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelidítsem meg a...

Hogyan szelidítsem meg a hullámos papagájaimat?

Figyelt kérdés
Van két hullámosom már jó két hónapja nállam vannak naponta foglalkozom velük de még mindig semmi eredménye tudnátok tanácsot adni hogy hogyan szelidítsem meg őket.

2018. aug. 17. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt hogy a kezedből eteted őket.

Mikor falun laktam akkor két kiscsirkének mindig fogtam legyet és a kezemből vette el. Felnőtt tyúkként is szelídek maradtak és akkor is elfogadták tőlem a legyet.

2018. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2018. aug. 17. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a két hulidat napi 1-2 alkalommal vedd a kezedbe, beszélj hozzá, közbe simogasd a fejét/mellkasát. Egy-két hét után már szelídek lesznek, mint a fene. Én életem összes madarát így szelídítettem meg. Most is van 2 hullámosom: Kokó(kék)és Lóri(zöld). Van amúgy mellettük egy nimfapapagájom is, ő Pityuka. A nimfáknak több idő kell a szelídülésre.
2018. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!