Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt el kell...

Hullámos papagájt el kell vinni állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Szüleim azt mondják úgysem tud mit kezdeni egy ilyen kis madárral, csak pénzkidobás, de már kétszer is volt, hogy én rohantam volna vele. Egyszer az általános betegség tüneteket produkálta (megfázás), és mindenki egyetértett, hogy ilyen vacakul még sosem nézett ki. Vettünk neki vitaminos vízbe csepegtetőt, meg egyet fosás ellen, és végülis idővel jobban lett. A következő esetnél már azt hittem biztos, hogy el kell vinnünk állatorvoshoz, de nem vittük. Azzal kezdődött, hogy az egyik szeme abnormálisan lefele nézett, mintha beakadt volna (én majd beszartam). Másnap állítólag be is dagadt (ez nem biztos), majd kopottas/szürkés lett körülötte a toll, a szemének fura fénye volt, és mintha nehézkes lett volna a becsukása. Nem tudott normálisan repülni, gondolom látásproblémák miatt. Egész nap gubbasztott, még öklendezett is egyszer. A szeme állása egyre jobb lett, most már teljesen normális, repül is, de még mindig fura a toll körülötte. De csak annyit tettünk, hogy kitakarítottuk a ketrecét, meg figyeltünk a táplálkozására, pihentettük. Háddehát. Jó ez így?

2018. aug. 28. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt - amíg ideírtad a kisregényed - felhívhattad volna az állatorvost hogy megkérdezd foglalkozik-e papagájokkal.
2018. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell vinni, mint az összes háziállatot. Amint bármi furcsát látsz rajta, rohanni kell vele.
2018. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!