Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak valaki valami...

Mit csináljak valaki valami jó módszert tud a szelidítésükre? Mindenki válaszát szívesen meghallgatom meghallgatom!

Figyelt kérdés

Van kettő hullámos papagájom és egy ketrecben élnek egyik hím másikról biztosan nem tudom hogy hím vagy nőstény e.

2018-ban idén vettük őket most jelenleg 5,6 hónaposak nem tudom mikor vettük őket pontosan!

Amikor vettük őket akkor 1-hét után elkezdtem a kezemből etetni őket akkor 3-hónaposak voltak de nem volt türelmem hozzá és abba hagytam! Most egy négy napja újra elkezdtem őket szelidítgetni de most csak nézik a kaját a kezembe, nyugodtak de nem szállnak bele a kezembe enni.



2018. szept. 1. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor ki vannak engedve, zárd be a kalitka ajtaját, hogy ne tudjanak visszamenni enni. Ha már kirepülték magukat és éhesek (pár órába bele telhet) oda fognak menni hozzád. :) Ne tegyél hirtelen mozdulatot. Amikor a kalitkában vannak, ne nyúlj feléjük, mert azzal ronthatsz a helyzeten.
2018. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is: etetni csak a kalitkában! Sajnos valószínűleg újra kell kezdened az egészet. Nem foglalkoztál velük eleget, így marad az újbóli szelidites, nagyon sok türelem és kitartás kell hozzá. Nem szabad abbahagyni, mert állandó törődésre van szükségük. Sok sikert!:)
2018. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!