Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Papagáj nem talál vissza a kalitkába, mit tegyek?

Van két nimfám, tegnap engedtem ki őket először, de nem mennek vissza a kalitkába. Az éjszakát is a függönykarnison töltötték, pedig direkt égve hagytam egy lámpát a kalitka mellett. Tegnap dél óta nem ettek, legalábbis akkor voltak utoljára a kalitkában. Néha tesznek egy kört, aztán vissza a karnisra. Mit tegyek? Elfogni nem tudom őket, mert nagy a belmagassága a szobának.

Keress kérdéseket hasonló témákban: etetés, nimfapapagáj, reptetés, repülés, kalitka, nimfa, papagáj

2018. szept. 6. 06:44  Privát üzenet  

A válaszok

Tegyél fürtös kölest a kalitkába. Valószínűleg korán engedted ki őket, még nem annyira szelidek.

Nagyon fontos lenne, hogy egyenek!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 6. 07:24 Privát üzenet

hátö, akkor akassz vmi kaját a karnisra létrával, vagy létrával mássz utánuk este sötétben fogd meg őket kesztyűvel, csak finoman.

Asztalra széket.hacsak nem templom..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. szept. 6. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csalogattam kölesfürttel, de rá se hederítettek. Hozzákötöztem egyet a karnishoz, de nem ettek belőle. Lehet hogy akkor esznek mikor nem látjuk? Eléggé újak, tényleg túl korai volt a kiengedés

# 3/3Időpont 2018. szept. 6. 23:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van nekem itthon egy tojó galambom, már van neki csinálva ''galambdúc'' is. Nappal elmegy de estére mindig vissza jön oda. Ha párt talál magának a hím galamb jön hozzá vagy ő...
Mit adjak neki enni?
Van egy hllámos papagájom ez már a második és fél miklr a kezem be teszem a kalitkába elsö két napban rá szállt apum kezére de már ida sem hogyan lehetne kézhez szoktatni?
Van 2 kecskepapagájom akik 3-4 hónapja vannak nálam. Nagyon félnek tőlem, mit tudnátok ajánlani arra, hogy ne féljenek? Azt már kipróbáltam, hogy 1 hétig minden nap 3x berakom a...
Álarcos törpepapagájaink vannak, ketten, egy kisfiú és egy kislány. Ha lesznek kicsinyeik megmaradnak egy kalitkába ha kirepülnek a fészekből?
Van egy 7-8 hetes kecskepapagájom, aki 2 hete van nálunk. Észrevettem, hogy a csőrét az ülőrúdhoz dörzsöli. Ezért vettem neki egy kápia csontot. Beraktam a kalitkába de nem...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!